HAKKIMIZDA


1996 yılında mobilya kulpları ile üretime başlayan Erkul değişen teknoloji ile beraber makina parkurunu sürekli yenileyerek ürün yelpazesine kapı kollarınıda eklemiştir.

Tasarım teknik bilgi ve organizasyonel kabiliyetlerini, büyümeye ve gelişmeye açık bir şekilde tamamlamış olan Erkul , bugün Gebze/Kocaeli nde 6000 metrekarelik fabrikasında üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Erkul sahip olduğu makine ve ekipmanlar ve bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadroyla insana yatırım yapar, ekip çalışmasının gücüne inanır. Dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak tüm tahahütlerinin zamanında müşteri hizmetlerine uygun şekilde getirmeyi ilke edinmiştir.

Erkul , müşteri,çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenilirliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olam Erkul'un temel hedefidir.

VİZYONUMUZ

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi ve küresel trandlere uyan özgün ürün tasarımları ve hizmetleri ile en üst düzeyde müşteri memnuniyet,ni sağlamak, bölgesel pazara lider, dünya rekabetine uyumlu ve sürekli gelişen bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaymaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, ürün ve hzimet kalitemizi en üst düzeyde tutmak, gelecek nesillere her bakımdan mükemmek bir şirket bırakmaktır.