• Barış Mah. 1803/3 Sok. No:5 41400
  • Gebze - KOCAELİ
Hakkımızda

1996 yılında mobilya kulpları ile üretime başlayan Erkul, değişen teknoloji ile beraber makina parkurunu sürekli yenileyerek ürün yelpazesine bağlantı elemanlarını da eklemiştir.

Tasarım, teknik, bilgi ve organizasyonel kabiliyetlerini, büyümeye ve gelişmeye açık bir şekilde tamamlamış olan Erkul , bugün Gebze/Kocaeli'nde 6000 metrekarelik fabrikasında üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Erkul, sahip olduğu makine ve ekipmanlar ve bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadroyla insana yatırım yapar, ekip çalışmasının gücüne inanır. Dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak tüm taahhütlerinin zamanında müşteri hizmetlerine uygun şekilde getirmeyi ilke edinmiştir.

Erkul, müşteri,çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri için sürekliliği, güvenilirliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak Erkul'un temel hedefidir.

VİZYONUMUZ

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarımları ve hizmetleri ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, bölgesel pazarda lider, dünya rekabetine uyumlu ve sürekli gelişen bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak, gelecek nesillere her bakımdan mükemmel bir şirket bırakmaktır.

Memnun Müşteri
0+
Ürün Çeşidi
0+
m2 alan
0+
Yıllık Üretim Kapasitesi
0+
Tanıtım Videosu

100% domestic production
Yıllık 150,000 üretim kapasitemiz

Ürünlerimiz tamamen test edilmiş, kontrolden geçmiş, lisanslı ürünlerdir.
100% müşteri memnuniyeti.
Bize Ulaşın
TOP